Кілька років поспіль Євген очолює обласну турнірну таблицю вальників-юніорів. А у минулому році став переможцем всеукраїнської першості і представляв державу на світовому чемпіонаті у Норвегії. Так тримати!
![На данном изображении может находиться: один или несколько человек и на улице](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/q81/p160x160/39589291_2133213526690190_7991748559378579456_n.jpg?_nc_cat=0&oh=b72acda735b4fdac9c203e1eb47abe4f&oe=5BFE56E8)
![На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, дерево и на улице](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/q83/p160x160/39887056_2133213536690189_2696136110559461376_n.jpg?_nc_cat=0&oh=8156e842a6e05c719ad69e2eb149e4b9&oe=5C3A615F)
![На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и на улице](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p160x160/39755103_2133213610023515_4813423106221670400_n.jpg?_nc_cat=0&oh=107c357f262f0430af70c7a1e8b492b4&oe=5BF46B16)
Кілька років поспіль Євген очолює обласну турнірну таблицю вальників-юніорів. А у минулому році став переможцем всеукраїнської першості і представляв державу на світовому чемпіонаті у Норвегії. Так тримати!