Професія вальника вважається однією з найбільш небезпечних у лісовій галузі. Вона потребує особливої професійної підготовки, системної роботи над удосконаленням своїх навичок, а особливо – любові до обраної справи.
Сумські професіонали завжди показують високий рівень майстерності не лише в межах області, вони в числі кращих в Україні та неодноразово гідно представляли Державу на Світових конкурсах.
Днями, Євген Красніков з Тростянецького лісгоспу та свеський вальник Олександр Сидоренко у складі команди України вирушили до Норвергії на 33 – й Світовий чемпіонат вальників лісу, організований Міжнародною асоціацією вальників лісу (IALC). Тренер та керівник збірної команди України – головиний лісничий Свеського лісгоспу Ігор Комарицький. Загальний персональний склад збірної команди України нараховує 6 чоловік, то ж, на сумських професіоналах неабияка відповідальність.
Проходить чемпіонат у Норвезькому місті Ліллегаммер.
Тримаємо кулачки!
![](http://sumylis.gov.ua/images/materials/2018/08/032/sl_1.jpg)
![](http://sumylis.gov.ua/images/materials/2018/08/032/sl_2.jpg)
![](http://sumylis.gov.ua/images/materials/2018/08/032/sl_3.jpg)
![](http://sumylis.gov.ua/images/materials/2018/08/032/sl_4.jpg)
![](http://sumylis.gov.ua/images/materials/2018/08/032/sl_5.jpg)
Прес-служба Сумського ОУЛМГ