![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/Foto-ofysa-Upravlenyya_1.jpg)
Забезпечуємо економічний тил! Працюємо на ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!
Заборона на проведення лісогосподарської діяльності у прикордонних лісових масивах та постійні обстріли прикордонних територій, що у свою чергу створює проблеми з реалізацією лісопродукції, суттєво перешкоджають, але не зупиняють роботу сумських лісівників.
За сім місяців поточного року держлісгоспи поповнили державний кошик на 308,2 млн грн, з яких 82 млн грн надійшло у бюджети місцевих громад.
Та лісівники не лише повною мірою виконують фінансові зобов’язання перед державою.
Збережені робочі місця, працівники забезпечені заробітною платою, що у такий складний період, як з економічної, так і з морально-психологічної точки зору – надважливо!
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/291798033_344443591209831_5080689913062180259_n.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/3-1.webp)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/5-2.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/5.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/6.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/DSC_0051.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/DSC_0838-scaled.webp)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/Realizatsiya_kolotyh_palyvnyh_drov_naselennyu_mista_ta_rajonu.webp)