![Возможно, это изображение 3 человека, люди стоят, воздушный шарик и в помещении](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/309844681_488967836575953_7424522812690142423_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=arA1VGEzwLYAX85cTaw&tn=FWku1UwtEiGi4OfB&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AT89-zleABfBqlRzis2m1b5TdMGkSb90KE42Bv7vOdNpLA&oe=63403F86)
Останній день вересня почався шаленою громовицею, дощем, нагадавши кожному недавно пережите. Але осіння погода наче вмивала місто, готуючись до чогось прекрасного, світлого. І цей день справді не такий, як інші. Саме сьогодні приймали вітання працівники освіти, які віддають себе справі навчання й виховання, справі майбутнього…
Наш колектив приймав вітання від малечі, від учнів середньої ланки, випускників. У заклад завітали представники ДП “Тростянецьке лісове господарство”, з яким ми співпрацюємо вже багато років. Згадали про все, що відбулося з кінця лютого 2022 року.
Щирі добрі слова, посмішки…. І смуток, адже свято оповите сумом. Та все ж наш великий колектив працівників закладу й дітей переконаний, що перемога за нами, що наступне свято буде під мирним небом! І все буде Україна!!!
![Возможно, это изображение 3 человека, люди стоят, воздушный шарик и в помещении](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/309664571_488967869909283_673022602362983554_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=wM9p-11vUPIAX8Azfec&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AT9sfo19wK6tiUwz-NyFKj0P26TSYCqllA01uqZSZ5zRCg&oe=633E99F9)