![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/285766245_322439590076898_3231869190512815831_n.jpg)
У держлісгоспах Сумского обласного управління лісового та мисливського господарства День охорони довкілля був насиченим на заходи, цікавим і … навіть корисним! для особистого здоров’я!
Як саме? Про все по-черзі!
Дбати про довкілля – це професійний обов’язок і повсякденні турботи сумських лісівників. Вони висаджують ліс, доглядають за ним, охороняють та оберегають від пожеж, захищають від шкідників. А ще вирощують різновиди декоративних саджаців, прикрашають ними території, прибирають сміття в лісі після невдячних відпочивальників і багато-багато іншого.
Та це не стало на заваді їх активної участі у Весесвітньому дні охорони навколишнього середовища, який світова спільнота відзначила у неділю, 5 червня.
Зробити свій внесок у загальну справу може кожен – почни з себе! – під таким гаслом пройшли у сумських держлісгоспах тематичні пізнавальні й природоохоронні заходи.
У Сумському держлісгоспі окрасою цього дня стали практичне заняття у шкілці декоративних рослин та квест-гра «Лісові знахідки», організовані лісівниками для вихованців учнівського лісництва «Паросток».;
Корисні практичні відео-поради від вихованців учніського лісництва «Лісовичок» Лебединського держлісгоспу не лишили байдужих! Діти звернулись до громадськості і наочно продемонстрували, як особисто вони дбають про довкілля. І дійсно! Як завжди, все «Велике» виявляється досить простим: сортувати і утилізувати сміття вдома, не смітити у лісі, відмовитись від пластику, дбати про рослинки на присадибній ділянці і робити інші користні і потрібні речі, посильні, як для дорослих, так і для дітей!
У Тростянецькому та Шоскинському держлісгоспах працювали над оздобленням територій підприємств декоративними насадженнями та прибирали приліски. Щодо останніх, то шосткинські лісівники солідарно прибули на роботу на велосипедах! А це не лише менше викідів шкідливих речовин у атмосферу, а й корисно для власного здоров’я!
А що у цей день зробив ти?
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/285974132_322439693410221_3440256583711771925_n.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/285863267_322439490076908_1722047335434064998_n.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/286289399_1670923296618053_1531558471320123812_n.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/285999690_322439593410231_694649571983503688_n.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/285826888_3199662830317137_1159685878411601114_n.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/283621149_1670923886617994_1939867747229728855_n.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/285883678_3199662533650500_4008849401924259420_n.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/286265024_441892557935911_2223090721281724756_n-1.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/286195345_441892871269213_1590583878007300113_n.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/283377828_1795012980831459_7645067231563972498_n-1.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/285981500_1795012954164795_7777461952872625387_n-1.jpg)