![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/inbound8828080055896752347.jpg)
Кожне деревце оснащене захисною биркою електронного обліку. Це унеможливлює обіг дерев, отриманих злочинним браконьєрським шляхом. Бирка зі штрих-кодом містить інформацію про походження ялинки: місце заготівлі, назву лісозаготівельника та його підпорядкування.
Кожен покупець із власного смартфону може перевірити всю цю інформацію за допомогою сайту
https://www.yalynka.info/. Щоб придбати ялинку, звертайтеся в лісгоспи Держлісагентства.
Актуальну інформацію із прайсами і адресами лісгоспів ви знайдете на сайті обласного управління лісового та мисливського господарства, яке вас цікавить.
Крім цього, дерева можна придбати на «ялинкових базарах», які запрацюють з 15 грудня.