Сумські лісівники підбивають підсумки 2021 року. Нещодавно закінчили справжній марафон з озеленення, що проходив впродовж двох місяців у рамках Президентської програми «Зелена країна».
Як відзвітував начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор ЧИГРИНЕЦЬ, всього в осінній період в області висадили майже 1,5 мільйони дерев, мільйон з яких – справа рук лісівників.
Невід’ємною частиною лісівничої лісокультурної кампанії є озеленення об’єктів соціальної сфери: шкіл, дитячих садочків, лікарень тощо. Цьому напрямку роботи лісівники приділяють неабияку увагу.
Віктор ЧИГРИНЕЦЬ – депутат обласної ради, тому турбота про добробут виборців – один з пріоритетів його депутатської діяльності. Поряд з ним у депутатських формуваннях різних рівнів ще 19 лісівників. 18 з них депутати міських рад та ОТГ і один – районної ради. То ж разом вишукали можливості, щоб прикрасити зеленими декоративними насадженнями 96 об’єктів соціальної сфери.
«Акції з озеленення проходили восени та навесні. Навесні було проведене озеленення 54 об’єктів, восени – 42-х. Для цих цілей держлісгоспи передали громадам майже 7,5 тисяч штук саджанців різноманітних декоративних та лісоутворюючих порід і допомогли їх висадити», – підсумовує керівник.
Говорить, що озеленення країни справа спільна. І це не лише слова. Нардепи Михайло АНАНЧЕНКО, Тетяна СКРИПКА, Микола ЗАДОРОЖНІЙ, Ігор ВАСИЛЬЄВ, майже весь склад фракції «Слуги Народу» у обласній раді на чолі з керманичем Віктором ФЕДОРЧЕНКОМ, партійці Сумської міської ради, керівний склад Сумської ОДА, голови районних рад та адміністрацій всіх п’яти районів області, голови ОТГ можуть з впевненістю додати до скарбнички своїх добрих справ і участь у заходах з висадки лісу та озеленення територій. Адже взяли у них дієву участь.
«Дякую всім за участь у наших заходах, сподіваюсь на підтримку і у майбутньому, адже, дійсно, робимо спільну справу», – говорить Віктор ЧИГРИНЕЦЬ.
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/inbound2696767912640557843-1200x800.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/inbound5612450422165818472.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/inbound7321460444133739377-1200x800.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/inbound5759793090032613526.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/inbound7266167568516445880-1200x611.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/inbound3598926181379363112-1200x1600.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/inbound5279207380959919441-1200x900.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/inbound8258851878309813992.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/inbound9078642013697775852.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/inbound4630399984279376862.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/inbound106862903199774461-1200x540.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/inbound274261125012265078-1200x568.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/inbound2736742275339107582.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/inbound2966909390434540381-1200x800.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/inbound3420637784715652823-1200x800.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/inbound1321591042015705027-1200x900.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/inbound4550146812980448568-1200x1606.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/inbound5991557226749692143.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/inbound3594183237207555499-1200x900.jpg)