![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/golovnoyu-2.jpg)
Сумщина активно долучилася до реалізації президентських ініціатив по виконанню заходів програми «Зелена країна».
Починаючи з 1 жовтня по всій території області проходять заходи з садіння лісу, озеленення закладів соціальної сфери, створення садів, парків, скверів тощо.
На даний час в області нараховується 1 457 760 висаджених дерев. З яких домінуюча більшість – 1 036 753 – це внесок сумських держлісгоспів, 409 314 штук дерев висадили комунальні підприємства Сумиоблагролісу, близько 11 тисяч штук – місцеві територіальні громади, та понад 1 100 штук – заклади освіти.
Поряд з цим в області активно проходить акція Держлісагентства «Створюємо ліси разом».
Всього за цей період сумські лісівники організували для громадськості 130 різноманітних заходів. Заходи акції охопили 2380 чоловік, з яких 313 – це учнівська та студентська молодь, 218 – представники органів влади та депутатських формувань, 44 – з числа представників засобів масової інформації та 1741 – працівників державних лісогосподарських підприємства області.
У переліку проведених заходів конкурси малюнків, музейні уроки, трудові десанти, тематичні зустрічі тощо.
Зробимо нашу країну зеленою РАЗОМ!
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/249589822_915397869378416_2486267011168535090_n.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/249913614_2800508273586764_2833285870390511546_n.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/250487731_2800508916920033_6414315728515455783_n.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/250492873_2800508293586762_5579819446114692963_n.jpg)
![](https://sumylis.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/250569663_2800508290253429_5727816757870625063_n.jpg)